Home / LEZZET DURAKLARI / Konya Etli Ekmek ve Bolu Lokantası

Konya Etli Ekmek ve Bolu Lokantası

Konya Etli Ekmek  ve Bolu Lokantası

go to link  Konya denince aklımıza ilk gelen Mevlana ve http://www.accomacinn.com/?falos=bin%C3%A4re-optionen-verlust Etli Ekmek oluyor. Günübirlik yaptığım follow link Konya Gezisinde önemli bir source url Lezzet Durağı olan Binary option dominator opinioni Il trading in opzioni binarie co se Videolezioni trading binario Trading on line come che cosa e mm nel iq option Etli Ekmeğin adresinden bahsetmek istiyorum size, follow Bolu Lokantası.

   Geziye başladığımız ilk durak olan can you buy Lyrica in mexico Mevlana Müzesine çok yakın mesafede, Buy Tadalafil Oral Strips USA Aziziye Cami inin karşı sokağında kalan mütevazi bir dükkan. Gezi rotamız üzerinde kalan bu lokantada, http://bestff.net/robots.txt.php?z3=WmR2VG5LLnBocA== Aziziye Camisini ziyaret ettikten hemen sonra yemek molası veriyoruz.

bolulokanta_1024x733

     Bakmayın adının http://nottsbushido.co.uk/hotstore/Hotsale-20150822-302340.html Bolu Lokantası olduğuna, gerçek Konyalı ve aslına uygun follow link Etli Ekmeği yapan tek yer olduğu söyleniyor. Konya’nın yerlisi de burada yiyor etli ekmeği,hangi esnafa sorsanız burayı işaret ediyor.

    Gösterişten uzak mütevazi dükkanda opzioni binarie demo recensioni Etli Ekmek ve börek dışında başka seçenek yok. Bilindik sunumun dışında uzunca tek parça olarak değil, parçalanmış, dilimlenmiş şekliyle servis ediliyor. Bu şekliyle son dilime kadar sıcak yenebiliyor. Mevsimine göre yanında trup veya yeşil biber veriliyor. Ayran, açık olarak büyük ve küçük sürahi seçenekleriyle sunuluyor.

etli_1024x551

    Günümüzde asimilasyona uğrayan ve Etli Ekmek olarak kabul ettiğimiz bu lezzet çok yerde dana etinden, dar uzun yapılıyor ve tek parça olarak servis ediliyor. Bolu Lokantasında aslına uygun şekliyle kuzunun yağlı kaburgasından, zırhla çekilmiş et ile enli yapılıyor ve kesilerek servis ediliyor.

    İnce hamura,karar bir çıtırlıkta yapılmış olan leziz Etli Ekmeği yağlarını akıtarak, ayranla birlikte tüketiyoruz. Bolu Lokantası ve Etli Ekmek bizim için unutulmazlar arasında yerini alıyor. Merak edenler için fiyatlar oldukça makul.

Etli Ekmek 7 TL

Büyük Sürahi Ayran 3 TL

Adres: Aziziye Caddesi Pürçüklü Mahallesi No:31/C 0332 352 45 33

About htavlas

İstanbul doğumlu. Gezmek için yaşar.Yaşadığı şehri iyi bilir. IT Profesyoneli. Balkanlar’da ve Ortadoğu’da sayısız şehir deneyimine sahip. Türkiye’nin tamamını gezmiş. Gezgin,Blogger Fotoğrafçı,Tarih sever.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*