Home / HABERLER / momondo şehir rehberi uygulaması, momondo places

momondo şehir rehberi uygulaması, momondo places

binäre optionen wo kommt das geld her Şubat 17, 2014 HABERLER Leave a comment 1,661 Views

Guida al trading di opzioni binarie Geçtiğimiz günlerde detaylı olarak incelediğim fakat bugüne kadar yazma fırsatı bulamadığım Seyahat Sitesi momondo’nun yeni bir aplikasyonundan bahsetmek istiyorum, enter site momondo places.

see url momondo_places_1

http://ecapguatemala.org.gt/poioe/2896 Ücretsiz şehir rehberleri  ile birlikte bu şehirlere ait offline haritalar sunan aplikasyonda şimdilik, http://archedwindowcoverings.com/?frineos=agence-rencontre-avignon&679=b2 Barselona, Berlin, Kopenhag, Londra, Newyork, Paris ve Roma şehir rehberleri mevcut. Yeni şehirlerinde yakında ekleneceği söyleniyor.

http://www.nvcontractorslicense.com/?prostynlja=les-site-de-rencontre-gratuit-en-france-2012&225=1d Benzerlerine kıyasla öne çıkan en belirgin ve önemli özelliği, şehir rehberlerinin ve haritalarının 3G ve WiFi bağlantıya ihtiyaç duymadan kullanılabiliyor olması.

http://blossomjar.com/pacinity/795  

watch momondo_places3

http://www.mongoliatravelguide.mn/?sakson=demo-di-24-option&23e=0f Oldukça titiz ve detaylı hazırlanan rehberlerde,her bir şehir için 200 den fazla restorant,cafe,otel  ve mekana yer verilmiş. Çok iyi düşünülmüş bir ayrıntı olarak, bu mekanların anlatıldığı bölümlerde,internet sitelerinin linkleride paylaşılmış. Şayet online iseniz, linke tıklayarak çok daha fazla detaya site üzerinden erişme imkanına sahipsiniz.

http://orpheum-nuernberg.de/?bioede=binaereoptionen-strategie-com&d89=8d Ayrıca, seyahat tercihinize göre seçim yapma imkanı sunulmuş.  Aile,Kültürel,Sosyal,Romantik ve Eğlence gibi sunulan seçenekleri seçebilir, rehber içinde tercihiniz doğrultusundaki içeriğe erişebilirsiniz.

http://lovenet.org/?prevert=hombre-soltero-busca-mujer&8e1=f3 momondo_places_2

Rehber içerisinde, istediğiniz alanları etiketleme imkanına da sahipsiniz. Kullanıcılara, etiketledikleri alanları sık kullanılanlara ekleyrek, kişisel bir rehber oluşturma imkanı da sağlanmış.

Şimdilik yalnızca Ipad için geliştirilmiş bu uygulamanın, Andorid  kullanıcıları içinde geliştirileceği söyleniyor. Seyahat severlerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ve detaylanmış, rehberlerde kullanılan fotoğraflarında görselliğe çok büyük katkısı olmuş.

Oldukça basit kullanımı olan aplikasyonun, boyutu 27.3 Mb ve IOS 6.0 ve üzeri verrsiyonlarda kullanılabiliyor.

Merak edenler ve kullanmak isteyenler itunes store’dan yükleyebilirler.

About htavlas

İstanbul doğumlu. Gezmek için yaşar.Yaşadığı şehri iyi bilir. IT Profesyoneli. Balkanlar’da ve Ortadoğu’da sayısız şehir deneyimine sahip. Türkiye’nin tamamını gezmiş. Gezgin,Blogger Fotoğrafçı,Tarih sever.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*